• تاریخ : ۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده

یکی از بهترین راه ها برای اینکه پست های شما در اینستاگرام بیشتر دیده شوند، اســتفاده از هشتگ ها اســت. هشتگ می تواند به پست شما در این رسانه اجتماعی کمک کند تا در طبقه بندی های موضوعی به نمایش در بیاید و در معرض دید مخاطبانی فراتر از دنبال کنندگان کنونی شما قرار بگیرد.

بسیاری از کسب و کارها با این امید که پست اینستاگرامی خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار بدهند، در اســتفاده از هشتگ ها افراط می کنند. اخیراً یک تحقیق نشان داده اســت که بیشترین میزان تاثیرگذاری اســتفاده از هشتگ در پست های اینستاگرام در هنگامی روی می دهد که تعداد هشتگ ها در هر پست از ده مورد تجاوز نمی کند. بر طبق این تحقیق، اگر از هشتگ های مرتبط اســتفاده کنید و تعداد آنها را در زیر مرز ۱۰ عدد حفظ کنید، میزان تعامل با هر پست می تواند به رقمی معادل ۲۵۰۰۰ برسد.

1x1.trans در پست های خود در اینستاگرام از چند هشتگ اســتفاده کنیم؟

در عین حال، مراقب باشید؛ زیرا اگر در همه پست های خود از هشتگ های مشابه اســتفاده کرده یا در اســتفاده از هشتگ زیاده روی کنید، در اینصورت ممکن اســت خود را در معرض ریسک دیده نشدن یا تحریم سایه ای قرار بدهید. در چنین شرایطی، اینستاگرام پست های شما را از کاربرانی که صفحه شما را دنبال نمی کنند پنهان می کند که در نتیجه، طبیعتاً روی رشد و تعامل مخاطبان شما تاثیر خواهد گذاشت.

منبع: SproutSocial

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته در پست های خود در اینستاگرام از چند هشتگ اســتفاده کنیم؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما