• تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده

صاحب حواله می تواند قبل از رسیدن موعد تحویل خودرو به ایـــران خودرو مراجعه کرده و با ارائه اسناد و مدارک شخصی نسبت به فسخ قرارداد اقدام کرده و اصل پول واریزی و سود حاصل از آن را دریافت کند. این فرآیند می تواند بدون کوچکترین اطلاع فرد خریدار حواله صورت گیرد و عملا زمینه کلاهبرداری را فراهم سازد.

138348 752 هشدار ایـــران خودرو درباره حواله پژو 2008

 

گروه صنعتی ایـــران خودرو اعلام کرد امتیاز ثبت نام در طرح پیش فطریقه خودرو پژو۲۰۰۸ به هیچ عنوان قابل خرید و فطریقه نیست و زمینه بروز دردسرات را در صورت انتقال حواله ها به وجود خواهد آورد.   
 
 به نقل توما پایگاه اطلاع رسانی ایـــران خودرو اعلام کرد، اســتقبال چشمگیر از نخستین مرحله عرضه محصول جدید شرکت مشترک ایـــران خودرو و پژو، “ایکاپ” باعث شد تا عده ای از افرادی که موفق به ثبت نام در این طرح شده اند، امتیاز خود را در معرض فطریقه در قبال دریافت مبلغی بیشتر از وجه پرداختی قرار دهند، در حالی که امکان این امر وجود ندارد و از سوی ایـــران خودرو نیز به هیچ وجه تائید نمی شود.
 
هشدار جدی ایـــران خودرو: حواله پژو۲۰۰۸ قابل خرید و فطریقه نیست/خرید و فطریقه حواله باعث دردسرات خریدار می شود
 
ایـــران خودرو پیش از اجرای طرح پیش فطریقه در برنامه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود بارها اعلام کرده که امکان صلح در خصوص پژو۲۰۰۸ وجود ندارد، به این معنا که متقاضیان ثبت نام در پیش فطریقه پژو۲۰۰۸ نمی توانند امتیاز و حواله خود را به شخص دیگری واگذار کنند؛ این اقدام صورت گرفـــــت تا مشتریان و متقاضیان اصلی و واقعی برای خرید این محصول اقدام به ثبت نام کنند.
 
با این وجود و پس از عرضه محصول جدید ایـــران خودرو در برخی وب سایت ها و اپلیکیشن های خرید و فطریقه مشاهده شد که برخی خریداران حواله ثبت نامی خود را در معرض فطریقه قرار داده اند؛ با توجه به اینکه امکان صلح در این طرح وجود ندارد، فطریقهندگان شیوه وکالتنامه ای را برای این انتقال در نظر گرفـــــته اند؛ حال آنکه این وکالت حتی در صورت ثبت قانونی و محضری نیز بدون دخالت، اطلاع و تائید ایـــران خودرو به عنوان طرف اصلی قرارداد فطریقه محصول تنظیم می شود و ایـــران خودرو هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل خودرو به فرد خریدار ندارد.
 
لازم به ذکر و تاکید اســت که محصولات عرضه شده در زمان مقرر فقط و فقط به شخصی تحویل داده می شود که مشخصاتش در سایت فطریقه ایـــران خودرو درج شده اســت. با توجه به اینکه در طرح پیش فطریقه پژو۲۰۰۸ سود انصراف نیز پیش بینی شده اســت، صاحب حواله می تواند قبل از رسیدن موعد تحویل خودرو به ایـــران خودرو مراجعه کرده  و با ارائه اسناد و مدارک شخصی نسبت به فسخ قرارداد اقدام کرده و اصل پول واریزی و سود حاصل از آن را دریافت کند. این فرآیند می تواند بدون کوچکترین اطلاع فرد خریدار حواله صورت گیرد و عملا زمینه کلاهبرداری را فراهم سازد.
 
از این رو و با توجه به شرایط اعلام شده؛ گروه صنعتی ایـــران خودرو به صراحت اعلام می کند که حواله و امتیازهای عرضه شده در طرح پیش فطریقه محصول پژو۲۰۰۸ به هیچ عنوان قابل خرید و فطریقه نیستند و از هموطنان نیز می خواهد تا نسبت به این موضوع هوشیار باشند

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته هشدار ایـــران خودرو درباره حواله پژو ۲۰۰۸ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما