• تاریخ : ۱۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده

کودک آزاری این ناپدری قصی القلب (تصــویر)

 

آزار هولناک نوید کوچولو ,ماجرای این کودک آزاری اواخر بهمن ســال گذشته از آن جا لو رفـــــت که زن جوانی کودک ۶ ســاله ای را به یکی از مراکز درمانی رساند. توما درمانگاه با دیدن وضعیت وخیم کودک بلافاصله او را با آمبولانس به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) انتقال دادند و بدین ترتیب نوید کوچولو حدود یک ماه در بیمارستان بستری شد.

 

به نقل توما خواهر بزرگ نوید درباره این حادثه تلخ گفت: آن روز از مرکز درمانی با من تماس گرفـــــتند که برادر کوچکم دچار سوختگی های شدیدی شده اســت با شنیدن این سخنان بلافاصله به مرکز درمانی رفـــــتم و با دیدن زخم های دلخراش روی اندام مختلف برادرم شوکه شدم. آن روز به پلیس مراجعه کردم و پس از آن که وکیلی برای احقاق حق کودک ۶ ســاله گرفـــــتم پرونده ای تشکیل شد و در شعبه ۲۱۳ دادسرای مشهد مورد رسیدگی قرار گرفـــــت.

 

هم اکنون نیز مادر و ناپدری نوید با صدور قرار قانونی تا زمان رسیدگی به پرونده آزاد هستند و به یکی از شهرستان ها نقل مکان کرده اند و من دیگر از آنان خبری ندارم.شاکی این پرونده درباره چگونگی ماجرای ازدواج پدرش و یک زن جوان نیز گفت: حدود ۸ ســال قبل پدرم دچار بیماری شد و ما برای او پرستار زن اســتخدام کردیم که بعد از مدتی آن زن با پدرم ازدواج کرد و حاصل این ازدواج «نوید» بود ولی دی ماه ســال ۹۴ پدرم در بیمارستان فوت کرد و مادر نوید نیز با مرد جوان دیگری ازدواج کرد و من از او خبری نداشتم تا این که در جریان کودک آزاری قرار گرفـــــتم.

 

971427702 irannaz com کودک آزاری این ناپدری قصی القلب (تصــویر)

 

وی به نقل از برخی توما: معالج مدعی شد که ناپدری نوید او را با فندک می سوزاند و همچنین با سوزن ویرا شکنجه می کرد اما آن ها نوید را ترسانده بودند و در مراحل اولیه نوید هم موضوع را از ترس انکار و عنوان می‌کرد که خودش آبجوش را روی بدنش ریخته اســت ولی بعد از گذشت مدتی که در کنار خانواده احساس آرامش کرد پرده از شکنجه های ناپدری برداشت.

 

شاکی پرونده که مدعی اســت هم اکنون قیمومیت برادرش را به عهده دارد افزود: نوید پس از طی دوره درمان به بهزیستی انتقال یافت اما من به شدت پرونده اش را پیگیری کردم تا حقی از این کودک مظلوم تضییع نشود. نوید هم که هنوز آثار زخم های زیادی بر اندامش نمایان بود(عــکس مقابل) روز گذشته گفت:

 

ناپدری ام مرا با فندک می سوزاند و در حمام با تیغ بدنم را می برید و گاهی هم به من سوزن می زد.تحقیقات بیشتر درباره این پرونده با صدور دستورات ویژه قضایی در حالی ادامه دارد که شاکی پرونده از وکلای دلسوز خواســت او را تا رسیدن به نتیجه نهایی در این پرونده یاری کنند.

 

http://www.irannaz.com/news_cats_19.html

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته کودک آزاری این ناپدری قصی القلب (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما